Võrreldes eelmise nädalaga on see nädal möödunud väga rahulikult ja kevade meeleolus.

Esmaspäeval nägin jälle virmalisi, seekord rohelisi. Täitsa äge ikka.

Kolmapäeval rootsi keele tundi ei olnud ja olin palutud Tina juurde öhtusöögile nii öelda tüdrukuteõhtu.

Õhtusöögiks valmistas Tina kapsa pastat ja kapsa suppi. Tõsiselt, ise ei tuleks selle pealegi et kapsas ja pasta kokku panna, aga sobivad väga hästi ja supp, oi see oli tõega maailma parim kapsasupp mida ma söönud olen ja see on nii lihtne.
Vaja läheb ainult, kapsast ja kartulit, jahu ning hapukoort. Oi, oi kui hea see oli.
Ja meie tüdrukute õhtu kujunes siis pärast õhtusööki õlut libistades ja jalkat vaadates. Mängisid Rootsi ja Horvaatia. Vaatsime esimese poolaja lõpuni ja kui rootslased lõid 1 minut enne poolaja lõppu omavärava oli aeg magama minna. Mitte et mäng oleks halb, aga lihtsalt kõht oli mõnusalt täis, hommikul vaja vara tõusta ja õlu kutsus mõnusalt tudule. Hommikul kuulsin et rootslased võitsid 3:1.

Neljapäeval käsin zumbas ja pärats seda Periga bowlingut mängimas. Esimese mängu kaotasin napilt 1 punktiga.
Teised mängud kaotasin nii 10-20 punktiga. Sõltuvalt mängust. Minu tava mängu muster on et algus on väga hea ja siis kuskil peale 8 korda, enne lõppu, läheb kõik allamäge.
Aga nelja mängu tuemus oli 448, seega keskmine tulemus üle 110. Ise olen rahul :)

Reede kulges rahulikult ja laupäeval käisin Karini ja tema noormehega kelgutamas. Väga vahva oli mäest alla tuhiseda ja taldrik keerles kogu aeg. Selline tunne nagu tivolis :)Paar korda saime peaaegu postile ka pihta, aga õnneks suuri vigastusi keegi ei saanud.

Pühapäeval õppisin veidi rootsi keelt. Lena käis oma tuba värvimas, loodab järgmine nädal sisse kolida. Õhtul tuli Per külla.

Reedel sain siis ka endale lõpuks sini, must, valge pildi. Just kui Eestimaa oleks Rootsile külla tulnud.